Programy

Coaching medialny

Indywidualne sesje doradczo-szkoleniowe dla rzeczników prasowych, liderów, menedżerów i polityków. Jak udzielać wywiadów, występować przed kamerą, wygłaszać oświadczenia oraz prowadzić konferencje prasowe?

Więcej: Coaching medialny

   

Szkolenia dla rzeczników prasowych

Specjalistyczne szkolenia dla rzeczników prasowych, pracowników biur prasowych, specjalistów Public Relations oraz innych osób, które zajmują się kontaktami z mass mediami.

Więcej: Szkolenia dla rzeczników prasowych

   

Wystąpienia perswazyjne w biznesie – szkolenie

Zapraszam na szkolenie o charakterze warsztatowym „Wystąpienia perswazyjne w biznesie”. Proponuję oryginalny program autorski, unikalne ćwiczenia praktyczne oraz innowacyjne podejście do zagadnienia.

Więcej: Wystąpienia perswazyjne w biznesie – szkolenie

   

Szkolenia dla polityków

Specjalistyczne szkolenia, praktyczne treningi oraz sesje doradcze dla polityków, liderów, mówców i przedstawicieli życia publicznego, realizowane w formule indywidualnej, a także grupowej.

Więcej: Szkolenia dla polityków

   

Trener medialny i doradca

Wielu liderów, ekspertów i przedstawicieli świat biznesu oraz polityki, którzy mają kontakty z dziennikarzami prasy, radia i telewizji, poszukuje praktycznych wskazówek, jak umiejętnie komunikować się z mediami.

Więcej: Trener medialny i doradca

   

Szkolenia dla administracji publicznej

Zapraszam na szkolenia pracowników oraz kadrę zarządzającą urzędów, instytucji i innych placówek administracji publicznej. Programy zajęć dedykowane są reprezentantom tej grupy zawodowej.

Więcej: Szkolenia dla administracji publicznej

   

Wystąpienia publiczne i prezentacje – coaching

Indywidualne sesje doradczo-szkoleniowe dla mówców, liderów, ekspertów, rzeczników, polityków oraz innych osób występujących publicznie i prowadzących prezentacje. Wsparcie eksperckie i wysoki poziom skuteczności.

Więcej: Wystąpienia publiczne i prezentacje – coaching

   

Szkolenia medialne

Treningi medialne, szkolenia na temat komunikacji mediowej (Media Relations) oraz kryzysowej, zarządzanie wizerunkiem korporacyjnym, przygotowanie do wystąpień w mediach (konferencje prasowe, wywiady w telewizji).

Więcej: Szkolenia medialne

   

Audyt szkoleń wewnętrznych

Szkolenia wewnętrzne nie zawsze wzbudzają u pracowników entuzjazm. Aby poprawić ich jakość, a tym samym znacznie podnieść skuteczność, warto wprowadzić zmiany oraz zastosować praktyczne rozwiązania.

Więcej: Audyt szkoleń wewnętrznych

   

Wizerunek publiczny w biznesie i polityce - szkolenia, doradztwo

Profesjonalny wizerunek publiczny pełni niezwykle istotną rolę w świecie biznesu, mediów oraz polityki. Jak przystąpić do jego kształtowania? W jaki sposób kreować spójny wizerunek publiczny?

Więcej: Wizerunek publiczny w biznesie i polityce - szkolenia, doradztwo

   

Indywidualne treningi wystąpień w mediach

Wystąpienia w środkach masowego przekazu wymagają specyficznego przygotowania. Wywiady i prezentacje przed kamerą nie należą do najłatwiejszych – istotne jest więc opracowanie ich scenariusza.

Więcej: Indywidualne treningi wystąpień w mediach

   

Szkolenia dla trenerów

Praktyczne treningi i szkolenia dla trenerów biznesu oraz osób prowadzących szkolenia wewnętrzne w firmach i instytucjach. Program zajęć ustalany jest indywidualnie – po konsultacjach eksperckich.

Więcej: Szkolenia dla trenerów

   

Kreowanie ekspertów

Otoczenie biznesowe postrzega działające na rynku korporacje, firmy i instytucje przez pryzmat osób, z którymi ma bezpośredni kontakt. Warto więc kreować profesjonalny wizerunek liderów, ekspertów i menedżerów.

Więcej: Kreowanie ekspertów

   

Szkolenia indywidualne

Zapraszam na indywidualne szkolenia, treningi i sesje doradcze. Do udziału w nich zachęcam m.in. liderów, przedstawicieli życia publicznego, kadrę zarządzającą oraz menedżerów, którzy poszukują wsparcia eksperta.

Więcej: Szkolenia indywidualne

   

Osobisty trener wystąpień publicznych

Liderzy, politycy, menedżerowie i mówcy dość często poszukują wsparcia eksperta, z którego pomocą przygotują się do ważnego wystąpienia. Zapraszam na indywidualne treningi, szkolenia i sesje coachingowe.

Więcej: Osobisty trener wystąpień publicznych